Твір на тему: «Комп’ютерні ігри: віртуальне життя»

 

Майже в кожній родині сьогодні є комп’ютер, без яких нам вже важко уявити наше існування. Вони допомагають нам вчитися, працювати, розважатися. В якості розваг часто виступають комп’ютерні ігри, особливо популярними та поширеними є ігри «онлайн».

Онлайн-ігри забирають майже весь час у сучасної  молоді, у деяких випадках і в дітей, і в дорослих. Людина, яка ними захоплюється, створює для себе віртуальне життя. В цьому житті вона може поставати в образі, який їй подобається. Вона спілкується з іншими гравцями. Взагалі, ігри онлайн, як і все в нашому житті, мають як негативні, так і позитивні якості. Які ж позитивні сторони  ігор в онлайні? Насамперед, це здатність спілкуватися з людьми, які мають схожі інтереси, що проживають у різних куточках світу. Це можливість знайти друзів, спілкування з якими може перенестись у реальне життя. Але, на жаль, негативних сторін онлайн-ігор більше, ніж позитивних. По-перше, з часом у людини  виникає залежність від них і вона поринає у віртуальне життя. І саме ця тонка грань між реальним і віртуальним життям може зникнути. І тоді образ з онлайну стає твоїм життям. Це проявляється в стилі одягу, зачісці, манерах… На жаль,  таке явище ми сьогодні спостерігаємо досить часто. Адже зараз дуже багато стає живих образів онлайн-ігор: ельфи, гноми, феї сьогодні вже нерідко зустрічаються у нашому місті…

Ще одна небезпека комп’ютерних ігор у тому, що вони пропагують насильство. Адже в них досить часто підлітки виступають у ролі таких собі супер-героїв, які знищують все на своєму шляху.  У грі можна вибрати собі зброю, супротивників, місце бою… Досить реально відбуваються на екрані комп’ютерів вбивство, і, врешті-решт, це вже перестає викликати негативні емоції… Так люди звикають до крові і жорстокості. Часто емоції з ігор ми переносимо у життя. Не можна не перенести сюди також і жорстокість, якої поступово набуває гравець. Якщо ж уявити, що у такі ігри грають діти, починаючи з молодших класів, то страшно подумати, що з них може вирости. Як на мене, такі ігри сприяють розладам психіки та нестабільності емоційного стану людини.

Тож не слід забувати, що комп’ютерні ігри, а зокрема ігри в онлайні, можуть викликати залежність та злитись з реальним життям, в наслідок чого людина втрачає свою особистість, індивідуальність; вона живе життям героя онлайн-гри, наслідуючи його поведінку, вигляд та життєві принципи. Отже, не варто занадто захоплюватися віртуальним життям, слід пам’ятати про своє реальне життя, яке потребує вашої участі у ньому. Адже, як би там не було, але реальне життя, справжніх друзів та живе спілкування неможливо замінити віртуальним світом.      

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 − вісім =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>