Твір на тему: «Чи легко бути творчою особистістю »

Життя людини досить складне і непередбачуване. Кожен з нас – особистість, яка має власні погляди на життя та принципи. Всі люди наділені певним талантом, головне – знайти і розвинути його. Це головне завдання і для батьків дитини, і для не самої. Адже часто потім дитина не може знайти своє місце в житті, бо не змогла розкрити власні здібності.
Та віднайти свій талант – це лише перша сходинка до щасливого майбутнього і самореалізації. Необхідно берегти його та розвивати, щоб не втратити протягом життя, а, навпаки, вдосконалити. Для цього потрібно багато працювати, в тому числі, і над собою.
Людей, які мають певний талант, які мислять креативно та вміють втілювати свої думки у життя, ми називаємо творчими особистостями. У нашому житті не так уже й багато таких людей. Це вони становляться відомими митцями культури, багато хто м заздрить. Та чи легко бути творчою особистістю?

Як на мене, бути творчою особистістю не просто нелегко, а досить складно. Такі люди відрізняються від інших, адже їхнє мислення, світосприйняття зовсім інакше. Творчі діти погано сходяться з людьми, у них мало друзів. Адже, по-перше, вони не такі як усі, по-друге, занадто захоплені та цікавляться переважно своєю справою. Інші діти найчастіше не розуміють цих захоплень. Творчі особистості найчастіше дуже емоційні, вони близько до серця приймають як свої поразки та успіхи, так і оточуючих. Саме через це з ними нелегко товаришувати: вони швидко ображаються, занадто яскраво демонструють власні емоції. Творчі люди захоплені своєю справою, вони віддають їй усі сили та всю енергію. Тому часто на все інше у них не вистачає ні сил, ні бажання. При навчанні це може впливати на рівень навчальних досягнень – часто діти не виконують завдання з тих предметів, які їх не цікавлять.
Творчим особистостям необхідно час від часу знаходитися на самоті, адже саме так до них приходить натхнення. Це також може образити близьких людей. Також такі люди часто не пунктуальні та не практичні, вони не завжди виконують свої обіцянки. Творчі люди можуть «зануритися у себе» будь-де: на уроках у школі, в гостях, прогулюючись з друзями… Це також не завжди правильно розуміють оточуючи…
Найскладніше ж, як на мене, творчим особистостям досягати визнання. Адже досить складно взагалі виставляти свої напрацювання на суд оточуючих, а вже вислуховувати критику може, взагалі, не кожен… Творчі люди – вони подібні до свічки. Можуть яскраво загорітися, але через мить потухнути, і це залежить зовсім не від них самих. Їм потрібне натхнення, і вони його шукають у різних речах. Інколи натхнення так і не з’являється, тоді замість нього з’являється депресія… Творчі особистості швидко розчаровуються у людях, у своєму виборі, у собі… Вони дуже вразливі та чуттєві, всі почуття переживають набагато гостріше, ніж звичайні люди…
Тож, як на мене, творчою особистістю бути зовсім нелегко. А найскладніше – залишитися нею протягом усього життя, розвиваючись і працюючи над собою.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири − 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>