Твір на тему «Що таке щастя?»

 

Багато хто з нас замислювався над питанням, що таке щастя. Але які б не були роздуми про щастя, вони завжди приводили до відповіді: щастя незбагненне.

З самого народження і протягом усього життя людина спочатку намагається збагнути для себе, що є щастям, потім – перебуває в його пошуках. Багато хто вважає щастям щось чарівне, загадкове. А щастя криється в простих повсякденних речах. Збагнути це іноді є найважливішим кроком до щастя. А не зробивши цього, постійно живучи мріями про щастя, яке заховане на якомусь острові поблизу бурхливого моря чи у чарівному замку, шлях до якого – чарівне закляття, людина так і помирає, не побачивши того омріяного багатства за крок від себе або навіть позаду. Чому позаду? Тому що ми завжди дивимось у небесну блакить у пошуках мрій та щастя. Ми намагаємось знайти ту чарівну квітку, коли самі ж в ній живемо. Тобто наше життя – це вже велике щастя.

Як побачити щастя?

Люди – мрійники, це не зовсім оптимісти. Мрійники прагнуть до чогось кращого, чарівного, але незвичайного, уявного. Але ж для того, щоб чогось досягти, потрібно діяти. Оптимісти ж дивляться на світ не в

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


4 − два =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>